De mensen achter Marcelissen

Marcelissen is meer dan een machinebouwer, wij zijn een familiebedrijf dat bestaat uit hardwerkende, loyale en gedreven mensen. Sommigen werken al vele jaren bij ons, anderen zijn nog maar een maand geleden in dienst getreden.

In een serie interviews stellen we leden van ons team aan u voor en wat hen drijft in hun dagelijks leven. Een interessante serie waarin u als lezer meer te weten komt over de mensen met wie u misschien al een hele tijd contact heeft.

Op dit moment zijn al 3 van onze collega’s geïnterviewd en hun artikelen zijn terug te vinden op onze website. Veel plezier!

Marcelissen Team

Op zoek naar een interessante nieuwe uitdaging op het gebied van Sales, Marketing, Engineering, Business Control of welk ander vakgebied dan ook en denk je van toegevoegde waarde te kunnen zijn voor ons bedrijf?

Aarzel dan niet en stuur ons een open sollicitatie. Als we de functie die je ambieert niet hebben, maar je past wel in ons team, dan creëren we deze functie toch gewoon!